Олімпіади, конкурси

    Олімпіади та конкурси

    Шановні учні!

    Дякуємо вам  за   сумлінне ставлення до навчального  та  творчого процесу.
    Бажаємо  залишатися лідерами в тій області, де в тебе все виходить, не втомлюючись осягати нове, долаючи небачені труднощі і перешкоди, перемагаючи гідних суперників, найсильніших конкурентів.
        Вір, що наш педагогічний колектив і надалі буде для тебе необхідноїопорою в досягненні і підкоренні нових висот.
        Ми сподіваємося, що ти будеш і далі вдосконалювати свої здібності так, щоб всі змоглиотримувати справжнє задоволення від твоїх успіхів.
        Щиро бажаємо  тобі здоров'я, благополуччя та нових звершень на благо твоєї родини,  нашої школи і всієї України!

    Педагогічний колектив ШЗШ №4.

    Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н. р.

     

     

    № з/п

    Назва предмету

    Класи

    Дата

    проведення

    Початок

    олімпіади

    Місце

    проведення

    1.

    Українська мова та література

    7-11

    02.11.2019

    субота

    09.00

    ШСШ №1

    2.

    Екологія

    10-11

    03.11.2019

    неділя

    09.00

    Гімназія

    3.

    Історія

    8-11

    09.11.2019

    субота

    09.00

    Гімназія

    4.

    Англійська мова

    8-11

    10.11.2019

    неділя

    09.00

    ШЗШ №7

    5.

    Біологія

    8-11

    16.11.2019

    субота

    09.00

     ШСШ №1

    6.

    Інформатика

    8-11

    17.11.2019

    неділя

    09.00

    ШЗШ №5

    7.

    Російська мова

    та література

    9-11

    23.11.2019

    субота

    09.00

    ШСШ №1

    8.

    Географія

    8-11

    24.11.2019

    неділя

    09.00

    ШЗШ №7

    9.

    Математика

    6-11

    30.11.2019

    субота

    09.00

    ШЗШ №5

    10.

    Правознавство

    9-11

    01.12.2019

    неділя

    09.00

    Гімназія

    11.

    Фізика

    7-11

    07.12.2019

    субота

    09.00

    ШЗШ №11

    12.

    Німецька мова

    8-11

    08.12.2019

    неділя

    09.00

    Гімназія

    13.

    Хімія

    7-11

    14.12.2019

    субота

    09.00

    ШСШ №1

    14.

    Інформаційні технології

    8-11

    15.12.2019

    неділя

    09.00

    ШІ СумДУ

    15.

    Економіка

    9-11

    21.12.2019

    субота

    09.00

    ШЗШ №7

    16.

    Астрономія

    8-11

    21.12.2019

    субота

    13.00

    ШЗШ №11

    17.

    Трудове навчання

    8-11

    22.12.2019

    неділя

    09.00

    ШЗШ №11 (х.),

    ШЗШ №12 (д.)

    Реєстрація учасників олімпіад    08.30 08.45

    Інструктаж членів робочих груп   08.30 08.45

    Інструктаж учасників олімпіад    08.45 08.55

    Підведено підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

     З географії:

    Дудко Д. – 8-А   Пророк А. – 8-А

    З української мови та літератури:

     Дудко Д. – 8-А   Савченко Б. – 11-А

    З математики:

    Амельченко М. – 6-А    Журавльов М. – 6-А   Луговий І.- 7-А    Рева А. – 7-А   Леоненко Д. – 8

    Цвіль О. – 9-А    Княгницький Т. – 10

        З англійської мови:

     Петров Георгій – 11-А    Гордієнко К. – 8-А

    З фізики:

    Дяченко Д. – 7-А   Луговий І. – 7-А   Леоненко Д. – 8-А   Пророк А. – 8-А   Єресь С.– 8-А    Цвіль О. – 9

    Мороз Р. – 10-А    Поботаєва Е. – 10-А    Мисенко А. – 11-А    Воронік Д.  – 11

      -З історії:

     Пророк А. – 8-А    Зенченко О. – 8-А    Твердунова В. - 9-А    Пригаро Є. – 10-А    Савченко Б. – 10-А

        З хімії:

    Дяченко  Д. – 7-А   Щерба К. – 7-А   Ляшенко Я. – 7-А   Воловик А. – 8-А   Дудко Д. – 8-А   Єресь С.– 8

    Демешко А. – 9-А   Мороз Р. – 10-А   Пригаро Є. – 10-А   Єфименко С. – 11

    З біології: 

    Дудко Д.– 8-А    Пророк А. – 8-А   Єресь С. – 8-А   Щигорцова Д. – 9-А   Поботаєва Е.– 10

    Савченко Б. – 11-А.   Воронік Д. – 11-А                     

    З російської мови та літератури:

    Власенко К. - 10-А   Колесник С. – 11-А

    З правознавства

    Цвіль О. – 9-А    Качура О. – 9-А

    З інформаційних технологій

    Шинко Д. – 8-Б   Цвіль О. – 9-А   Федосенко Д. – 7-А   Семикоз Д. – 9-А   Княгницький Т. – 10

    - З обслуговуюча праця (дівчата)

    Колесник С.– 11

     

    БАЖАЄМО УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ ІІ ЕТАПУ!

    Підсумки роботи з обдарованими учнями за 2018-2019 навчальний рік

    Переможці  Всеукраїнських олімпіад 2018/2019 навчального року

    № з/п

    ПІБ учня

    Предмет

    Клас

    Місце

    ПІБ вчителя, що підготував переможця

    1

    Луговий Ілля Євгенович

    Математика

    6-А

    ІІ

    Аврамкіна В.І.

    2

    Семикоз Данило Олександрович

    Інформаційні технології

    8-А

    ІІ

    Пархоменко М.А.

    3

    Поботаєва Еліна Ігорівна

    Фізика

    9-А

    ІІ

    Андрєєва С.Ю.

    4

    Колесник Софія Геннадіївна

    Російська мова та література

    10-А

    ІІ

    Савельчук О.М.

    5

    Рева Артем Миколайович

    Математика

    6-А

    ІІІ

    Аврамкіна В.І.

    6

    Федосенко Даніїл Олегович

    Математика

    6-А

    ІІІ

    Аврамкіна В.І.

    7

    Єресь Сергій Сергійович

    Хімія

    7-А

    ІІІ

    Павленко О.О.

    8

    Дудко Дар’я Олександрівна

    Хімія

    7-А

    ІІІ

    Павленко О.О.

    9

    Леоненко Денис Сергійович

    Фізика

    7-А

    ІІІ

    Андрєєва С.Ю.

    10

    Єресь Сергій Сергійович

    Фізика

    7-А

    ІІІ

    Андрєєва С.Ю.

    11

    Цвіль Олександр Ігорович

    Фізика

    8-А

    ІІІ

    Андрєєва С.Ю.

    12

    Цвіль Олександр Ігорович

    Інформаційні технології

    8-А

    ІІІ

    Княгницька В.М.

    13

    Мороз Ростислав Віталійович

    Фізика

    9-А

    ІІІ

    Андрєєва С.Ю.

    14

    Княгницький Тимофій Дмитрович

    Інформаційні технології

    9-А

    ІІІ

    Княгницька В.М.

    15

    Рибніков Даніїл Олександрович

    Біологія

    9-А

    ІІІ

    Редман Л.М.

    16

    Ігнатенко Анна Романівна

    Біологія

    9-А

    ІІІ

    Редман Л.М.

    17

    Пригаро Євген Володимирович

    Історія

    9-Б

    ІІІ

    Кущ І.В.

    18

    Ляшенко Анастасія Дмитрівна   

    Біологія

    11-А

    ІІІ

    Редман Л.М.

    19

    Степанова Вікторія Вячеславівна

    Російська мова та література

    11-А

    ІІІ

    Савельчук О.М.

    20

    Гончаренко Ірина Володимирівна

    Обслуговуюча праця

    11-А

    ІІІ

    Лужинська Н.С.

          У 2018/2019 навчальному році 2 учнів школи взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН та посіли призові місця. Це учні 10-А кл. Савченко Богдан та Черкай Катерина. Роботи представлено у  2 секціях одного відділення.  У  ІІ етапі даного конкурсу учні посіли ІІІ місця (вчитель Гриценко Г.І.).

         У  ІІ етапі ІХ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка  І місце посіла учениця 11-А класу Степанова Вікторія (вчитель Ісайкіна Л.М.).

         У 2018/2019 навчальному році  перемогу у І (міському) та ІІ (обласному) етапі  конкурсу «Проба пера» здобув Савченко Богдан (10-А кл.) – І місце (вчитель Гриценко Г.І.).

         Команда  знавців математики «Всезнайки» (6-А клас) посіла ІІ місце (вчитель Аврамкіна В.І.), команда  знавців англійської мови «Next» (учні 10-А класу) - ІІ місце (вчителі Коваленко Г.П., Легкоступ Д.Ю.).

         Команда школи (учні 7-А класу) зайняли ІІІ місце у міському етапі конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (вчитель Третьякова А.В.).

         Команда учнів 5 класів «Зелений патруль» у фіналі змагань зайняла ІІ місце (вчитель Княгницька В.М.). 

        У VІІІ міському конкурсі «Відкритий конкурс з інформаційних технологій» призером (ІІІ м.) став  Маслов І. (10-А) (вчитель Княгницька В.М.).

        Переможцями міського етапу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» стали учні 10-А класу Савченко Б., Уколенко М. – ІІ місце, Воловик С. – ІІІ місце.

         Команда з гандболу (учениці 9-х -10-А класів) посіла І місце у  чемпіонаті України «Шкільна гандбольна ліга України». У міській спартакіаді шкільні збірні команди посіли І місце з гандболу, ІІ місце у змаганнях - з волейболу, ІІІ місце – у «Стартах надії», ІІ місце – з футболу «Шкіряний м’яч», І місце – у військово-патріотичній естафеті. Кращими гравцями команди з гандболу визнано Співак М., Єфименко С. та Шкуренко Д. (10-А), кращі результати під час спортивних змагань з боксу показали Юдицький Б. (10-А клас) та Ричков А (5-А клас). Найкращі результати у спортивних  змаганнях показали переможці Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Друзь Павло (11-А клас) та Везель Р. (10-А клас), які посіли І, ІІ та ІІІ  місця.

    Вітаємо

    переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 

    учнів  членів МАН 

    Савченка Богдана - І місце (секція "Літературна творчість"),

     вчитель Гриценко Г.І.

    Черкай Катерину - І місце (секція "Фольклористика"), вчитель Гриценко Г.І.

     

     

    Вітаємо 

    переможців  ІІ (міського) етапу  Всеукраїнських олімпіад 

    у 2018/2019 навчальному році 

    та ІХ мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка

    призери 2018

     

    З 01.10  по 16.10.2018 року у школі пройшов  І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у якому взяли участь  учні 6-11 класів.   Переможцями  стали 77 учнів, що будуть представляти школу у ІІ (міському) етапі.

    Результативність участі школярів 

     у міжнародних та всеукраїнських  інтерактивних  конкурсах

                                           Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"


       2016-2017 2017-2018
    2018-2019 
    2019-2020 
     2020-2021
    усього  59   78  99    
    червоні (відмінно)    1 3    
    сині (добре) 23   31  53    
     зелені (участь) 36   46  43    

                                           Всеукраїнський інтерактивний конкурс "Колосок"

     2016-2017 2017-2018 
    2018-2019  2019-2020  2020-2021 
     всього 35  52   92  
     золотий  11  
    срібний 
     9 30   56  

                                          Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

     2016-2017  2017-2018 2018-2019 
    2019-2020 
    2020-2021 
     всього 34   42  45  
    відмінно
     2  
     добре 16   26  19  

                             Всеукраїнський конкурс з iнформатики та комп’ютерноi грамотностi “Бобеp"
     2016-2017  2017-2018 2018-2019 
    2019-2020 
    2020-2021 
     всього 19   52  62  
    відмінно
     8  24  
     добре 13   28

    20

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2019 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"