Олімпіади, конкурси

Олімпіади та конкурси

Шановні учні!

Дякуємо вам  за   сумлінне ставлення до навчального  та  творчого процесу.
Бажаємо  залишатися лідерами в тій області, де в тебе все виходить, не втомлюючись осягати нове, долаючи небачені труднощі і перешкоди, перемагаючи гідних суперників, найсильніших конкурентів.
    Вір, що наш педагогічний колектив і надалі буде для тебе необхідноїопорою в досягненні і підкоренні нових висот.
    Ми сподіваємося, що ти будеш і далі вдосконалювати свої здібності так, щоб всі змоглиотримувати справжнє задоволення від твоїх успіхів.
    Щиро бажаємо  тобі здоров'я, благополуччя та нових звершень на благо твоєї родини,  нашої школи і всієї України!

Педагогічний колектив ШЗШ №4.

Переможці олімпіад 2019 - 2020

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н. р.

Інструктаж учасників олімпіад    08.45 08.55

Підведено підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

З географії:

Дудко Д. – 8-А   Пророк А. – 8-А

З української мови та літератури:

Дудко Д. – 8-А   Савченко Б. – 11-А

З математики:

Амельченко М. – 6-А    Журавльов М. – 6-А   Луговий І.- 7-А    Рева А. – 7-А   Леоненко Д. – 8

Цвіль О. – 9-А    Княгницький Т. – 10

З англійської мови:

Петров Георгій – 11-А    Гордієнко К. – 8-А

З фізики:

Дяченко Д. – 7-А   Луговий І. – 7-А   Леоненко Д. – 8-А   Пророк А. – 8-А   Єресь С.– 8-А    Цвіль О. – 9

Мороз Р. – 10-А    Поботаєва Е. – 10-А    Мисенко А. – 11-А    Воронік Д.  – 11

-З історії:

Пророк А. – 8-А    Зенченко О. – 8-А    Твердунова В. - 9-А    Пригаро Є. – 10-А    Савченко Б. – 10-А

З хімії:

Дяченко  Д. – 7-А   Щерба К. – 7-А   Ляшенко Я. – 7-А   Воловик А. – 8-А   Дудко Д. – 8-А   Єресь С.– 8

Демешко А. – 9-А   Мороз Р. – 10-А   Пригаро Є. – 10-А   Єфименко С. – 11

З біології:

Дудко Д.– 8-А    Пророк А. – 8-А   Єресь С. – 8-А   Щигорцова Д. – 9-А   Поботаєва Е.– 10

Савченко Б. – 11-А.   Воронік Д. – 11-А

З російської мови та літератури:

Власенко К. - 10-А   Колесник С. – 11-А

З правознавства

Цвіль О. – 9-А    Качура О. – 9-А

З інформаційних технологій

Шинко Д. – 8-Б   Цвіль О. – 9-А   Федосенко Д. – 7-А   Семикоз Д. – 9-А   Княгницький Т. – 10

- З обслуговуюча праця (дівчата)

Колесник С.– 11

БАЖАЄМО УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ ІІ ЕТАПУ!

Лужинська Н.С.

У 2018/2019 навчальному році 2 учнів школи взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН та посіли призові місця. Це учні 10-А кл. Савченко Богдан та Черкай Катерина. Роботи представлено у  2 секціях одного відділення.  У  ІІ етапі даного конкурсу учні посіли ІІІ місця (вчитель Гриценко Г.І.).

У  ІІ етапі ІХ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка  І місце посіла учениця 11-А класу Степанова Вікторія (вчитель Ісайкіна Л.М.).

У 2018/2019 навчальному році  перемогу у І (міському) та ІІ (обласному) етапі  конкурсу «Проба пера» здобув Савченко Богдан (10-А кл.) – І місце (вчитель Гриценко Г.І.).

Команда  знавців математики «Всезнайки» (6-А клас) посіла ІІ місце (вчитель Аврамкіна В.І.), команда  знавців англійської мови «Next» (учні 10-А класу) - ІІ місце (вчителі Коваленко Г.П., Легкоступ Д.Ю.).

Команда школи (учні 7-А класу) зайняли ІІІ місце у міському етапі конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (вчитель Третьякова А.В.).

Команда учнів 5 класів «Зелений патруль» у фіналі змагань зайняла ІІ місце (вчитель Княгницька В.М.).

У VІІІ міському конкурсі «Відкритий конкурс з інформаційних технологій» призером (ІІІ м.) став  Маслов І. (10-А) (вчитель Княгницька В.М.).

Переможцями міського етапу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» стали учні 10-А класу Савченко Б., Уколенко М. – ІІ місце, Воловик С. – ІІІ місце.

Команда з гандболу (учениці 9-х -10-А класів) посіла І місце у  чемпіонаті України «Шкільна гандбольна ліга України». У міській спартакіаді шкільні збірні команди посіли І місце з гандболу, ІІ місце у змаганнях - з волейболу, ІІІ місце – у «Стартах надії», ІІ місце – з футболу «Шкіряний м’яч», І місце – у військово-патріотичній естафеті. Кращими гравцями команди з гандболу визнано Співак М., Єфименко С. та Шкуренко Д. (10-А), кращі результати під час спортивних змагань з боксу показали Юдицький Б. (10-А клас) та Ричков А (5-А клас). Найкращі результати у спортивних  змаганнях показали переможці Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Друзь Павло (11-А клас) та Везель Р. (10-А клас), які посіли І, ІІ та ІІІ  місця.

Вітаємо

переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів  членів МАН

Савченка Богдана - І місце (секція "Літературна творчість"),

вчитель Гриценко Г.І.

Черкай Катерину - І місце (секція "Фольклористика"), вчитель Гриценко Г.І.

Вітаємо

переможців  ІІ (міського) етапу  Всеукраїнських олімпіад

у 2018/2019 навчальному році

та ІХ мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка

призери 2018

З 01.10  по 16.10.2018 року у школі пройшов  І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у якому взяли участь  учні 6-11 класів.   Переможцями  стали 77 учнів, що будуть представляти школу у ІІ (міському) етапі.