Шановні учасники освітнього процесу ШЗШ4!!! Пропонуємо приєднатися до акції "Замість квітів - врятоване життя"!

Зі зверненням до небайдужих людей про фінансову допомогу звертається мешканка міста Шостки Оксана Партола. Її 4-річному сину Данилу лікарі поставили діагноз: Двухстороння сенсоневральна глухота IV ступеню. Матері терміново потрібні кошти на проведення операції по кохлеарній імплантації. Операція відбудеть­ся 17 вересня 2019 року в м. Києві. Мама виховує сина сама і буде вдячна всім, хто має можливість допомогти фінансово її маленькому синові. Нині Данилко з мамою перебувають у дитячій лікарні у лор відділенні і дуже потребують коштів на лікі, а попереду операція, яка, нажаль не безкоштовна.

Вдячні всім за розуміння та підтримку.

• 21 березня

на базі центру військово-патріотичного виховання «Соколи»

ДНЗ «Шосткинський центр ПТО»пройшли практичні

заняття зі стрільби з пневматичної та лазерної зброї для учнів 10-11 класів

•

Найкращий сайт, що переможе в міському конкурсі сайтів шкіл міста, буде автоматично брати участь у національному конкурсі.

kisspng-paper-stationery-adhesive-tape-ant-stationers-offi-school-png-image-5a752e58bef428.1419577215176290167822.png

Увага! Наш сайт бере участь у конкурсі сайтів шкіл міста, якщо нашому сайту чогось не вистачає, прохання звернутися до нашого адміністратора!

kisspng-web-development-web-design-computer-software-website-development-and-design-5aacce49315817.1656579815212744412021.png

Сторінка 1 із 2

КОРИСНІПОСИЛАННЯ