План виховної роботи на 2022-2023 навчальний рік

План виховної роботи на ІІ семестр 2021-2022 навчального року

Зустріч з випускницею нашої школи, українською телеведучою, акторкою Ашіон Кароліною

Кар'єра

• 2001Олександр Асаулюк, керівник музичного телеканалу М1, запропонував їй роботу на телебаченні.
  • 2007 — знялася у фільмі «Секунда до..».
  • З 2011 по 2012 рік Ашіон вела програму "З новим «Ранком» на «Інтер+».
  • 2012 — ведуча новин на телеканалі «2+2», вела реаліті-шоу на каналі ТЕТ «Рай, гудбай»
  • у березні 2015 року знову повернулася на «2+2» як ведуча недільної новинної програми «Секретні матеріали», спрямованої проти російської пропаганди.
  • Окрім телевізійної діяльності, керує компанією «ICMG», візитівкою якої став Міжнародний джазовий фестиваль «До#Дж», і є продюсером української співачки Полі Франц.
  • Хобі – гандбол, а також вона любить дивитися легку атлетику і є фанаткою футбола. Її улюблена команда Динамо-Київ. Грає на піаніно й бас-гітарі. Одним з її вчителів є відомий музикант Ігор Закус.

кар1

кар2

кар3

Увага! Діти на дорозі!

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» цікаво, творчо та практично відбулися заходи з безпеки дорожнього руху, головною метою яких є збереження життя і здоров’я дітей.4Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 2

План виховної роботи 1 семестр

Літній табір 2019

Літній табір 2019!!! (англійська група)

Учні початкових класів вшанували тих, хто загинув на фронтах Другої Світової війни.

Мітинг-реквієм до Дня памяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом.

Наперододні Дня памяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у 8-А класі (кл. керівник Аврамкіна В.І.)  в теплій, дружній атмосфері відбулась зустріч з підполковником Клименком О.Г. Звучали теплі слова, вірші та пісні у виконанні учнів.

У Всесвітній день води учні 5-Б класу ШЗШI-III ст.№4 (кл.керівник Табала Л.В.) на виховній годині "Вода - Царівна" мали можливість нагадати всім про надзвичайну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

У школі пройшли виховні години та родинні свята, адже родина та її цінності – це найперша святиня для кожної людини.

Молоде покоління повинно знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в 20–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.. Екскурсія  учнів 9-А та 9-Б класів до шкільного музею Памяті