Увага! Діти на дорозі!

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» цікаво, творчо та практично відбулися заходи з безпеки дорожнього руху, головною метою яких є збереження життя і здоров’я дітей.4Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 24Б 2

План виховної роботи 1 семестр

Літній табір 2019

Літній табір 2019!!! (англійська група)

Учні початкових класів вшанували тих, хто загинув на фронтах Другої Світової війни.

Мітинг-реквієм до Дня памяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом.

Наперододні Дня памяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у 8-А класі (кл. керівник Аврамкіна В.І.)  в теплій, дружній атмосфері відбулась зустріч з підполковником Клименком О.Г. Звучали теплі слова, вірші та пісні у виконанні учнів.

У Всесвітній день води учні 5-Б класу ШЗШI-III ст.№4 (кл.керівник Табала Л.В.) на виховній годині "Вода - Царівна" мали можливість нагадати всім про надзвичайну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

У школі пройшли виховні години та родинні свята, адже родина та її цінності – це найперша святиня для кожної людини.

Молоде покоління повинно знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в 20–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.. Екскурсія  учнів 9-А та 9-Б класів до шкільного музею Памяті

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС