Заходи з виховної роботи

День пам'яті Чорнобильської трагедії

 

Чорнобиль не має минулого часу. Кожен рік у квітні учні та вчителі нашої школи вшановують пам’ять загиблих тієї страшної весни 1986 року.

Візуальні матеріали знаходяться за посиланням: 

210 років від дня народження Т.Г. Шевченка

 

До другої річниці від початку  повномасштабного вторгнення російських військ на територію України -патріотичний флешмоб "Віночок миру хай врятує Україну!"

Відео " Віночок миру хай врятує Україну!"

Олімпійський урок

Спорт - один із засобів виховання у молоді любові до рідного краю та України.

 

"16 днів проти насильства"

В рамках проведення кампанії "16 днів проти насильства" та з метою привернення уваги до проблем подолання насильства з учнями 8-А та 7-А класів провів практичні заняття та дав поради з самозахисту інструктор крав-мага, тренер по дитячій безпеці Олександр Трофимець.

"Ми горді тим, що українці" - флешмоб До Дня Гідності та Свободи ( 5А клас, класний керівник Шако В.О.)

Кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Якщо хочеш щирих стосунків, то пам'ятай, що добро починається з тебе. До Всесвітнього дня доброти учні школи долучилися до добрих справ.

Учні 10-А класу школи 4 висловили безмірну подяку лікарям, які своїм професіоналізмом і знаннями створюють дива. Будьте здорові і даруйте можливість бути здоровими всім пацієнтам, вірте в себе і завжди домагайтеся будь- якої своєї мети.

Щоб рости здоровими, учні школи радять за сніданком слідкувати, різні страви готувати, з вітамінами дружити і активно відпочивати. Здоров'я всім!

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС

© 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"