Виховна робота

Insert raw html hrere.
Here is an example of hyper link JoomShaper

>

Insert raw html hrere.
Here is an example of hyper link JoomShaper

>
>

День Європи

Європа – це дім, де живеш я і ти! Країни різні, а ми одні! День Європи у
ШЗШ І-ІІІ ст..№4 відзначали як день єдності української культури та
європейських цінностей, толерантності і взаємоповаги.

День Матері та сім’ї

З любов'ю і вдячністю учні ШЗШ I-III ст.№4 шлють вітання своїм найріднішим. День Матері, День сім'ї - свята надто значимі, адже кожній людині, а особливо дитині, потрібна матуся, сім'я, домівка, де тебе завжди розуміють, підтримують, де завжди тепло і затишно.

Нічого світлішого за маму та важливішого за родину у людини не може бути – про це пісня у виконанні учениці 5-А класу Коновал Ксенії.

Даруємо бабусям весняне свято

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8
Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і
ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують
передусім з жінками. Учні 3-А класу (класний керівник Томашевська Л.Л.)
підготували концертну програму та подарунки до 8 Березня та виступили в
територіальному центрі мікрорайону Капсуль.

Як починається весна? Авжеж – жіночим святом!

Учні 3-А класу (класний керівник Томашевська Л.Л.) підготували та провели
свято для найрідніших їм жінок – мам та бабусь. На святі лунали дзвінкі пісні
та запальні танці, вітальні слова від учнів. Діти перевтілювались у
фотомоделей, акторів, кухарів, стилістів. Учні підготували для своїх рідних
вітальні листівки та подарували наприкінці свята.

Засідання клубу «Зелена хвиля»

Учні 6-А та 6-Б класів ( класні керівники Княгницька В.М., Табала Л.В.)
провели засідання клубу «Зелена хвиля». Діти обговорювали найважливіші
екологічні проблеми людства: забруднення навколишнього середовища;
скорочення орних земель; виснаження мінеральних ресурсів; енергетична
проблема; поширення короновірусу. Члени клубу підготували презентацію;
розповіли, що можна виготовити з пластику.

Лінійка пам’яті Героям Небесної Сотні

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. У школі  пройшла урочиста лінійка, на якій вшанували загиблих, хто заради справедливості жертвували собою. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, аті  своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках на Майдані.

Пам’яті Героїв Крут

До Дня Пам’яті героїв Крут учні 8-Б класу (класний керівник Цапліна О.П.) підготували виступ лекторської групи «Волі народної дзвін» про події 29 січня 1918 року, коли на захист рідної землі постала молодь, для учнів 6-А, 7-А, 7-Б класів.

Ваші могили, знані й незнані,-

Волі народної дзвін.

Вічна вам пам’ять, вічна вам слава,

І наш доземний уклін!

День Соборності України

                 З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття
патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі проведені
виховні години «Україна в моєму серці» (3-Б клас, класний керівник Синиця О.М.),
«Україна, ти в серці єдина» (2-Б клас, класний керівник Кондратенко А.В.), «Соборна.
Вільна. Неподільна. Моя Україна.» (4-А клас, класний керівник Коваленко В.О.),
«Соборність України – основа державності» (8-А клас, класний керівник Третьякова
А.В.), «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг» (10-А клас, класний керівник
Шако В.О.), «22 січня – День Соборності України» (9-А клас, класний керівник
Аврамкіна В.І.), «Україна – вільна, неподільна держава» (7-Б клас, класний керівник
Гриценко Г.І.) 

Права свої знай та правила й обов’язки свої не забувай

З 9 по 13 грудня у школі були проведені заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Учні знайомилися з документами, що гарантують права дитини; з правами, які їм гарантує ООН; з обов’язками, які покладені на дітей шкільного віку: бесіда «Ознайомлення з Декларацією прав дитини»(1-Б клас, кл.керівник Попелуха Т.І.) Учні 2-Б класу (кл.керівник Кондратенко А.В.) розігрували ситуації на тему «Умій прощати».  Гра «Павутинка» в 3-Б класі (кл.керівник Синиця О.В.) нагадала дітям про їх права, правила й обов’язки. Були проведені виховні години «Права та обов’язки учнів»(8-Б клас, кл.керівник Цапліна О.П.), «Права дитини. Що дитина має робити в разі порушення своїх прав»(8-А клас, кл.керівник Третьякова А.В.), «Допоможи собі сам» (9-А клас, кл.керівник Аврамкіна В.І.), усний журнал «Твої права. Конвенція про права дитини»(10 клас, кл.керівник Шако В.О.) . Для учнів 9-А класу вчитель історії та права Кущ І.В. та бібліотекар школи Митченко О.В. провели юридичну консультацію «Допоможи собі сам».

Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

             До Дня  Збройних Сил України, 6 грудня, у школі серед хлопців 9-11 класів відбулися спортивні змагання, які  сприяли  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні естафети.

З любов’ю в серці

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Учні нашої школи Заєць В., Черкай М., Боженко О. брали участь у міській спартакіаді серед школярів з інвалідністю.

Вареники – Шостка – Фест -2019

Учениці 11 –А класу ЗОШ №4   Коротченко Дар'я та Воловик Сніжана  взяли участь у ІV відкритому фестивалі «Вареники – Шостка – Фест -2019» . Дівчата охоче готувались до цього конкурсу  і під час його проведення показали себе справжніми господинями.

З любов’ю в серці

              Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Учні 4-Б класу (кл.керівник Макаренко І.М.) виготовили подарунки та виступили з концертною програмою в тер центрі мікрорайону Капсуль. Також були проведені виховні години «Дивіться на нас як на рівних» (3-А клас, кл.керівник Томашевська Л.Л.), «Про любов, про життя людей з обмеженими можливостями»(3-Б клас, кл.керівник Синиця О.В.), «Ти і я – однієї крові»(5-А клас, кл.керівник  Федаюк П.О.). Учні 5-Б класу переглянули та обговорили фільм «Сильні духом». В 6-А та 6-Б класах (кл.керівники Табала Л.В., Княгницька В.М.) виховна година «Ріка добра з джерельця милосердя».

Акція «16 днів проти насилля»

          З метою підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї, проявів булінгу та кібербулінгу, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків з 25 листопада по 10 грудня 2019 року в школі проводиться щорічна акція «16 днів проти насилля». В рамках акції  учні початкових класів створили Стіну доброти «Наші долоньки проти насилля», а учні 5-9 класів створили колажі на тему «Ми – проти насилля!». Також були проведені виховні години з елементами тренінгу «Ми проти булінгу»(5-А клас, кл.керівник Федаюк П.О.), «Скажи разом з нами «НІ!» булінгу»(8-Б клас, кл.керівник Цапліна О.П.). Учні 5-Б класу створили лепбук на тему «Безпечне користування інтернетом»(кл.керівник Воловик О.В.). До дня людей з інвалідністю були проведені виховні години «Дивіться на нас як на рівних»(3-А клас, кл.керівник Томашевська Л.Л.), «Ріка добра з джерельця милосердя»(6-Б клас, кл.керівник Табала Л.В.), «Ти і я – однієї крові»(5-А клас, кл.керівник Федаюк П.О.), а учні 4-Б класу підготували концертну програму та виступили в тер центрі мікрорайону Капсуль.

акц1

акц2

акц3

акц4

акц5

акц6

День Гідності та Свободи

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  21 листопада в школі була проведена лінійка , уроки історії, бібліотечна виставка,  спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

гідгід2

Єдиний національний урок «Безпечна країна»

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму 15 листопада 2019 року у школі пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна».  Використовуючи цікаві завдання, вікторини, творчі роботи, створення леп буків,  учні  розуміють важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я.

єдур1єдур2єдур3єдур4єдур5єдур6

Твої права – твій надійний захист

З метою обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та правил запобігання відповідним ризикам головним спеціалістом відділу правопросвітництва надання БПД Зацаринною Ю.В. у 9-А класі була проведена бесіда з елементами гри «Протидія торгівлі людьми».

тв пр1

тв пр2

тв пр3

Міський конкурс соціальної реклами

З метою формування активної громадської позиції, залучення учнівської молоді до вирішення соціальних питань з розвитку своєї громади управління освіти проводить конкурс соціальної реклами в рамках проекту «Шостка – комфортне та процвітаюче місто». Учні  11-А класу нашої школи Воронік Дар’я, Уколенко Микита та Савченко Богдан взяли участь у цьому проекті та підготували свої роботи за темами: «Вигул тварин у місцях громадського відпочинку», «Сміття. Будь відповідальним».

соц1

соц2

Вибори президента школи

РЕЗУЛЬТАТИ     ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ

ГРИБАНЬ КРІСТІНА – 8

ЄРЕМЕНКО ДАР'Я – 78

САВИН ОЛЕКСАНДР – 93

НЕ ПІДТРИМУЮ ЖОДНОГО – 5

 ВІТАЄМО  НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ-САВИНА ОЛЕКСАНДРА, УЧНЯ 10 КЛАСУ!!!

президент

 

День Захисника Вітчизни

До Дня Захисника Вітчизни у школі пройшли спортивні змагання в 4А класі (кл.кер.Коваленко В.О.), в 3А та 3Б класах (кл.кер. Томашевська Л.Л., Синиця О.В.) – «Запорожців вічна слава не вмре, не загине!»; «Козацькі розваги» серед учнів 7А та 7Б класів (вчитель фізичного виховання Цапліна О.П.); для учнів  5А, 5Б, 6А, 7Б класів були проведені тематичні екскурсії в шкільному музеї «Світлиця»( керівник музею Гриценко Г.І.); цікавою і змістовною була екскурсія " Стежками козацької слави " учнів 9А класу  до м. Чернігів.

к1к3к4к5к6к7к8

Конкурс-виставка «Щедрий врожай Полісся -2019»

Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує  натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення виставки «Щедрий врожай Полісся - 2019»

Кращі роботи:

1-Б клас Ващенко М. -  «Хатинка», Неселевський І. -  «Мудра сова», Горобець М. -  «Казкові їжачки», Цурган М. -  «Українська хата»

2-Б клас Дюндік М. -  «Весела сімейка»

3-А клас Сидоренко А .-  «Мудра сова».Нещерет М. -  «Дружня сімейка», Прокопенко Т. -  «Осінній шар»

4-Б клас  Кабальний В. -  «Осінній велетень»

5-А клас  Жариков А.,Гончарова У. - «За кордон зі     своїм приданим», Руденок Д. -  «Їжачок»

5-Б клас  Ходьков А. -  «Казкові звірята», Панченко К. -  «Царівна-лебідь», Коноваленко Н. -  «Українські козаки»

6-Б клас Колективна робота – «Осінній букет»

8-А клас Сугоняко А. -  «Веселий кіт»

9-А клас Колективна робота - «Осінній водопад».

Команда школи ( Лень О., Ткаченко В., Ковтун Т., учениці 8-А класу) представляли нашу виставку на міському конкурсі «Щедрий врожай Полісся – 2019» та посіла ІІІ місце!

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі!!!

дар1

дар8дар7дар6дар5дар4дар3дар2

Всесвітній день тварин

До Всесвітнього дня тварин пройшли Уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. «Ми відповідальні за тих, кого приручили»-виховна година в 5А класі (кл.кер.Княгницька В.М.), «Врятуй Лап Усика» (4Б кл., кл.кер.Макаренко І.М.)

 т4т2т1

         День людей                похилого віку

День людей похилого віку – свято, коли вшановують людей старшого покоління, які своїм досвідом, багаторічною працею та трудовими досягненнями дають приклад молодому поколінню. Тепло привітали зі святом учні 4А класу (класний керівник Коваленко В.О.) запрошених гостей терцентру, підготувавши концертну програму.  На згадку учні вручили пам’ятні подарунки, виготовлені своїми руками.

тер1тер2тер3

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Конструктивне вирішення конфліктів, толерантне спілкування в учнівському колективі – головна тема заходів в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Були проведені виховні години «Як протистояти булінгу» (9А клас, класний керівник Аврамкіна В.І.), «Стоп!Булінг!»(4Б клас, класний керівник Макаренко І.М.), виставка малюнків (3А, 2Б класи, класні керівники Томашевська Л.Л., Синиця О.В.), заняття з елементами тренінгу «Протидія боулінгу в дитячому середовищі» (5Б клас, класний керівник Воловик О.В.)

бул1

бул3

бул2

Спортом займатися – здоров’я набиратися

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту. Були проведені виховні години та години спілкування про значення спорту для людей; уроки спорту;учні випускали газети «В здоровому тілі – здоровий дух».

сп1

сп2

сп3

сп4

сп5

Місячник безпеки дорожнього руху

В  рамках місячника дорожнього руху класні керівники та вчителі школи провели цикл виховних заходів з питань повторення правил дорожнього руху, розробили разом з учнями пам’ятки з основними правилами та вклеїли їх у щоденники , провели практичні заняття.

д5

д1д3

д4д2

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС

© 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"